Linky (8.x-1.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Asc
jv: Urut Maju
