Linky (8.x-1.0-alpha12) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
