Linky (8.x-1.0-alpha12) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Destination
hr: Odredište

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Asc
hr: Uzlazno
