Linky (8.x-1.0-alpha12) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Destination
hu: Cél

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Sort by
hu: Rendezés

en: author
hu: szerző

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Follow
hu: Követés

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
hu: Hivatkozott entitás (%type: %id) nem létezik.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
hu: Ehhez az entitástípushoz nem készíthető hivatkozás: %type: %label.

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
hu: Egy állapotjelző, ami azt mutatja, hogy ez volt-e az alapértelmezett változat mentéskor.
