Linky (8.x-1.0-alpha12) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
