Linky (8.x-1.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Destination
pl: Cel

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Revision user
pl: Użytkownik wersji

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: The time that the current revision was created.
pl: Czas utworzenia aktualnej wersji.

en: The user ID of the author of the current revision.
pl: ID użytkownika autora obecnej wersji.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
pl: Wskazywana encja (%type: %id) nie istnieje.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
pl: Ta encja (%type: %label) nie może być wskazywana.

en: Revision create time
pl: Czas utworzenia wersji

en: Default revision
pl: Domyślna wersja

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
pl: Znacznik informujący o tym czy w trakcie zapisu była to domyślna wersja.
