Linky (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
