Linky (8.x-1.0-alpha5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Page
br: Pajenn

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
