Linky (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Language code
da: Sprogkode

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Link title
da: Linktitel

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Follow
da: Følg

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
da: Den refererede entity (%type: %id) eksisterer ikke.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
da: Der kan ikke henvises til denne entity (%type: %label).
