Linky (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
