Linky (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Destination
eu: Helbidea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Follow
eu: Jarraitu

en: Asc
eu: Goraka
