Linky (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
