Linky (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
