Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Link URL
ar: رابط

en: Destination
ar: الوجهة

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ar: (%type: %id) الصفحة المشار اليها غير موجودة

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ar: (%type: %label) لايمكن الرجوع.
