Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored by
ast: Fechu por
