Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Link URL
az: URL linki

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
