Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Destination
gl: Destino

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
