Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
