Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Follow
lv: Seko
