Linky (8.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Language code
mn: Хэлний код
