Linky (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
