Linky (8.x-1.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
