Linky (8.x-1.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: author
ka: ავტორი

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
