Linky (8.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
