Linky (8.x-1.0-alpha9) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um
