Linky (8.x-1.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: - All -
ug: ھەممىسى
