Linky (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Destination
ca: Destí

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Master
ca: Mestre

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ca: No existeix l'entitat referenciada (%type: %id).

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ca: No es pot referenciar aquesta entitat (%type: %label).

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte
