Linky (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Link title
cy: Pennwad dolen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
