Linky (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Destination
el: Προορισμός

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Asc
el: Αύξ

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
el: Η αναφερόμενη οντότητα (%type: %id) δεν υπάρχει.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
el: Η παραπομπή στην οντότητα (%type: %label) δεν είναι εφικτή.

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
