Linky (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (38 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: Link
no: Lenke

en: Created
no: Opprettet

en: Page
no: Side

en: Custom
no: Tilpasset

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Desc
no: Synkende

en: Link URL
no: Lenke-URL

en: Destination
no: Mål

en: Last checked
no: Sist kontrollert

en: Sort by
no: Sortér etter

en: author
no: forfatter

en: Changed
no: Endret

en: Apply
no: Bruk

en: Email addresses
no: E-postadresser

en: Offset
no: Forskyving

en: About
no: Om

en: Link title
no: Lenketittel

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Follow
no: Følg

en: Operations links
no: Handlingslenker

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Asc
no: Stigende

en: Revision user
no: Revisjons-bruker

en: Briefly describe the changes you have made.
no: Beskriv kort endringene du har gjort.

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The user ID of the author of the current revision.
no: Bruker-IDen til forfatteren av gjeldende revisjon.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
no: Entiteten det henvises til (%type: %id) eksisterer ikke.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
no: Entiteten (%type: %label) kan ikke bli henvist til.

en: Revision create time
no: Tidspunktet da revisjonen ble opprettet

en: Default revision
no: Standard revisjon

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
no: Et flagg som indikerer hvorvidt dette var en standard revisjon da den ble lagret.
