Linky (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision

en: Master
oc: Maître
