Linky (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
