Linky (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Destination
cs: Cíl

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Revision user
cs: Autor revize

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.

en: The time that the current revision was created.
cs: Čas vytvoření aktuální revize.

en: The user ID of the author of the current revision.
cs: Uživatelské ID autora aktuální revize.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
cs: Odkazovaná entita (%type: %id) neexistuje.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
cs: Na tuto entitu (%type: %label) není možné odkazovat.

en: Revision create time
cs: Čas vytvoření revize

en: Default revision
cs: Výchozí revize
