Linky (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored by
kk: Автор
