Linky (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: About
km: អំពី

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
