Linky (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Destination
he: יעד

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Follow
he: מעקב

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
