Linky (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
