Linky (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Link URL
ro: URL Link

en: Destination
ro: Destinație

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Revision user
ro: Utilizatorul revizuirii

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.

en: The time that the current revision was created.
ro: Momentul în care revizia curentă a fost creată.

en: The user ID of the author of the current revision.
ro: ID-ul de utilizator al autorului reviziei curente.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ro: Entitatea de referință (%type: %id) nu există.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ro: Această entitate (%type: %label) nu poate fi referită.

en: Revision create time
ro: Ora revizuirii

en: Default revision
ro: Revizuire implicită
