Linky (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored by
bs: Napisao

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
