Linky (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Link
fa: واصلی

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Link URL
fa: آدری واصلی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش تنقیح

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
