Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Redirect destination
bo: དམིགས་ཡུལ་སྐྱར་འཛུགས
