Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Message
el: Μήνυμα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος
