Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Links
gl: Ligazóns

en: Message
gl: Mensaxe

en: Error
gl: Erro

en: Exclude
gl: Excluír

en: links
gl: Enlaces

en: External
gl: Externo

en: seconds
gl: segundos

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
