Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Links
is: Hlekkir

en: Message
is: Skilaboð

en: Error
is: Villa

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: seconds
is: sekúndur
