Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
