Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Links
lt: Nuorodos

en: Message
lt: Žinutė

en: Error
lt: Klaida

en: Exclude
lt: Išskirti

en: External
lt: Išorinis

en: Error message
lt: Klaidos žinutė
