Linkychecker (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Links
sv: Länkar

en: Message
sv: Meddelande

en: Error
sv: Fel

en: Exclude
sv: Uteslut

en: External
sv: Extern

en: seconds
sv: sekunder

en: Error message
sv: Felmeddelande
