Linkychecker (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Links
be: Спасылкі

en: Message
be: Паведамленне

en: Error
be: Памылка

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
