Linkychecker (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Links
lv: Saites

en: Message
lv: Ziņojums

en: Error
lv: Kļūda

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: links
lv: saites

en: External
lv: Ārējais

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums
