Linkychecker (2.2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Links
ja: リンク

en: Message
ja: メッセージ

en: Error
ja: エラー

en: Exclude
ja: 除外

en: External
ja: 外部

en: seconds
ja: 秒

en: User agent
ja: ユーザエージェント

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: No output
ja: 出力しない
